Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danielh2

    tag

    válasz Viktor0610 #2365 üzenetére

    Nem vagyok jogász de elgondolkodtatott a téma:

    - Amikor az eredeti tulaj nevén meg lett kötve a szerződés, akkor számlafizetőként megjelölte az illetőt akiről szó van. A számlafizetőként megjelölt illető vállalt vmi jogi kötelezettséget arra h fogja fizetni a számlát? Aláírt egy nyilatkozatot vagy bármi? Mert ha igen, akkor vissza lehet vonni ezt a nyilatkozatot, nem? Hogy szűrik ki a pannonnál akkor hogy ne Jóska Pistát jelöljék meg a Futrinka utcából, hogy ő fizeti a számlát?
    - Nincs valami jogi lehetősége annak, hogy ő megtagadja a számla további fizetését (ezzel egyidőben a szolgáltatás fogyasztásának beszüntetésére is ráutaló magatartást tanúsít), anélkül hogy az eredeti tulajdonos hozzájárulását ki kellene kérni?

    Ez így nem tűnik nekem életszerűnek.

    Bár késő van, és nem olvastam a pannon üzletszabályzatát. De józan ésszel nem tudom elképzelni, h valakit olyan szolgáltatás fizetésére kötelezzenek amire nem vállalt kötelezettséget. (itt végig feltételezem h hűség nincs a szóbanforgó efin)

    http://prohardver.hu/apro/thinkpad_cd-rw_dvd_combo_ii_ultrabay_slim_drive/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák