Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabócza

    senior tag

    Felmerült itt a fórumban, hogy praktikum csomagban vásárolt készülék hivatalos függetlenítésekor a telenor megvonja a garanciát. Mivel nekem is ezt mondták a 1220-on, ezért rákérdeztem náluk emailben, hogy mi is a helyzet. Ezt a választ kaptam. Kivastagítottam a lényeget:

    Köszönjük, hogy levelével hozzánk fordult.

    A hálózati korlátozás feloldásához az alábbi dokumentumok bemutatása szükséges:

    Előfizetői Szerződés, vagy a Nyilatkozat kedvezményes árú készülék vásárlásához, vagy jótállási jegy, vagy a Megállapodás mobiltelefon-készülék bérbevételéről, vagy a vásárlásról szóló számla, nyugta, amely tartalmazza az IMEI számot.

    A hálózati korlátozás feloldása a hűségnyilatkozatban vállalt időszak letelte előtt a hűségszerződésben rögzített és vállalt kötbér díjának és a mindenkori díjszabásnak megfelelő hálózati korlátozás feloldás díjának kiegyenlítése esetén van lehetőség.

    A hűségnyilatkozatban vállalt időszak letelte után pedig a mindenkori díjszabásnak megfelelő hálózati korlátozás feloldás díjának kiegyenlítése után tudjuk a hálózati korlátozást feloldani.

    A hálózati korlátozás feloldásának díja bruttó 7 650,- Ft, melyet kártyás előfizetőinknek a helyszínen kell rendezni.
    A hálózati korlátozás feloldása nem befolyásolja a készülék garanciális feltételeit.

    Reméljük, sikerült megfelelő információval szolgálnunk.

    Tisztelettel,

    Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

Új hozzászólás Aktív témák