Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danielh2

    tag

    Na én is pannonos lettem, V*-os számot hordoztam át, hétfőn fog aktiválódni. Kíváncsian várom, anno 18 évesen az első mobilom pannás volt, meglátjuk mi lesz, a 20 Ft-os hálón belüli percdíjú praktikum csomag (ezt választottam, hálón kívül úgyis a t-s kártyámmal telefonálok) és az 590-ért megrendelhető 5 perc után 0 hálón belüli csomag bíztatóan hangzik.

    Más: kaptam egy levelet, ami szerint mint régi Raiffeisen ügyfél, kedvezményes panna díjcsomag megrendelésére vagyok jogosult. Ez áll egy Pannon 120 vagy nagyobb előfizetésből 1000 perc hálón belüli csúcson kívüli ingyendumával 6 hónapig, 5e-el olcsóbb készülékből és 990 Ft-os 5G-os internetből 6 hónapig. A pannon infovonalon utánakérdezve azt mondták, h a fenti 3 opció nem csak együtt él, hanem bármelyiket külön is választhatom ( tehát ha kötök egy új csak netes efi-t a bank által küldött levéllel akkor 6 hónapig hűség nélkül 990 lesz a díjam). Vki tud erről valami bővebbet?

    http://prohardver.hu/apro/thinkpad_cd-rw_dvd_combo_ii_ultrabay_slim_drive/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák