Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sly189

    senior tag

    válasz darvinya #18217 üzenetére

    Az ügyintéző elismerte látta, elküldött a Nokia márkaszervízbe hogy mutassam meg ők mit mondanak, mert nem dönthet. Átkocogtam, alig látták, mondom persze fénybe... De este... észrevették aztán, mondták hogy a bolt dönti el hogy kicserélik e. Visszamentem, kérdeztem hogy mi legyen, a csaj mondja hogy kicseréli ha a főnöke engedélyezi, a főnök azt mondta hogy vizsgáltassák be... Mondom én abból nem kérek, mivel most vettem és nem azért vettem meg drágán hogy hibás legyen, vehettem volna 35 ért neten használtat. Mondta hogy akkor írjak be a vásárlók könyvébe,be is írtam, eléggé jól megfogalmazott jogi szöveget írtam be, hétfőn a fogy.védelmet felhívom, nem tudom hogy mit tudnak segíteni az ügyben, mert tényleg nem nagy hiba, de AKKOR IS GYÁRTÁSI HIBA mert az üveg alatt van megkopva a festés. Igazából legalább rájöttem hogy a mai nokia már nem az a nokia ami eddig volt. Rakás szar. HTC -t kell venni, az a prémium kategóriás teló elvileg.
    De azért felháborító, hogy látja hogy hibás, gyári hibás, és nem akarja kicserélni csak bevizsgáltatni ami legalább 2-3 hét, meg a szervízbe úgyis azt mondják rá hogy nem látnak semmit... Meg összekarcolnák a külsejét az biztos...
    Éjjen a low quality.

Új hozzászólás Aktív témák