Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz darvinya #17318 üzenetére

    semmi.hiába állítok bármit próbaként,csatlakozik ez a szar,és miután felment,utána csak annyit nyög egy fél prrc múlva,hogy Unable to send MMS,és hogy megy a drafts-ba az üzi.Szóval semmi hibaüzenet,vagy csatlakozási hiba,"csak" a központ úgy gondolja második napja,hogy bekaphatom.
    De mondom,heti többször küldtem-fogadtam MMS-t,EDDIG a hétvégéig,kedden küldtem utoljára,semmi gond nem volt.Mobilnet remekül megy,gyors,stb...Viszont pl.a telefonálás körül tegnap is voltak anomáliák,lerakta a másik fél,és nekem a telefon elkezdett csörögni,mintha újra hívna,és fel lehetett venni...rá pár mp-el hívott az illető megint,no megint csörgés,az előző közben ment,felvettem,no akkor már hang is lett.Volt olyan is,hogy csak pittyegés volt híváskor,DE az ügyfélszolga működött.Szóval lehet valami helyi gubanc is.Térerő gond nincs,200m-re a torony,frankó HSDPA lefedettség,stb,11éve vagyok Pannonos,semmi gond velük...na jó,régen sokat telefonáltam a mobilnet hibája miatt..
    Most viszont hogy van ez a hétvégi 20ft-os hálón belüli MMS,arra gondoltam,nem-e túlterhelés van.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák