Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    Meglehetősen érdekesen és igen hibásan jeleníti meg a dolgokat a Cellmapper. Vasárnap bringával tettem egy kört. Csak a Yettel kártyás telefonon volt elindítva a Cellmapper. Ebben a telefonban nincs másik kártya. Nézem, de a nyomvonal nem került fel a térképre. Aztán átböktem a Telekomra, nini, hát ott van. Aztán azt mégis hogy? Nem gondolnám, hogy hajszál pontosan ugyanazon az útvonalon, ahol én bicikliztem, egy másik elvetemült is végig ment volna Telekomos megfigyeléssel. A telefont megnézve, valóban volt egy kis szakasz ahol a telekomos B20-ra volt csatlakozva, de ez kb 1 perc volt. Mégis az egész nyomvonal a Telekom listájába került, mindezt úgy, hogy a Cellmapper szerint az a B20-as torony 2021-ben volt utóljára látva, ami nyilvánvalóan nem igaz. Ugyanazt a B20-at telekomos listában július 6-8. körüli dátumra teszi, ami valósnak tűnhet, mert a telekomos kártyás telefonon volt elindítva a Cellmapper, de vasárnap nem. Már korábban is észrevettem, hogy hülyeségek kerülnek fel. A legdurvább az, hogy Yetteles kártyával Telekom 5G-s nyomvonalat is felküldött. :D (ráadásul akkor nem is volt elérhető kártyásoknak az 5G a Telekomnál)
    Ezt csak azért írtam, hogy bizony ezek után a nyomvonalak létét, nem létét eléggé kételkedve kell fogadni. A cellák adataival viszont nem találkoztam még rossz információkkal.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák