Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Katicza

    tag

    Nagyon érdekes eljárás az Otthon net csomagról az Otthon net pro csomagra váltás. Felhívtam a Yettelt, hogy akkor legyen, erre szépen elmondta a nem túl logikus eljárást. Először is menjek be egy Yettel üzletbe, hogy személyesen átírják a szerződést. Ez rendben is van, több is van a környéken, nem gond. A tv esetében nincs változás a netnél újraindul a hűség. Idáig tiszta sor, még ha a mai világban sokszor elég az elektronikus ügyintézés is. Ami nem logikus, hogy megkért, vigyem be az eszközeimet. Igen. Nemcsak a routert, hanem a tv boxot is. Na ezt nem értem erre mi szükség. Aztán ha ez megvan, akkor a boxot vissza is adja (tv szolgáltatás nem változik) majd ad egy ideiglenes eszközt (értsd egy 5G routert) amibe átrakom a sim kártyát és megy a móka. Mert a szerződés pillanatában él a pro csomag az ügyintéző elmondása szerint. Aztán keresnek telefonon és jön a szakember. Megbeszélünk egy időpontot, jön, mér és ad egy végleges eszközt. Ebben mi a logika nem értem. 1.: Minek kell bevinnem a boxot. 2.: Miért nem lehet elektronikus úton megkötni és aznap él amikor a technikus beköti. 3.: Minek ideiglenes eszköz kb. 2-4 napra amikor elég lenne a szerelő mérése után a végleges eszközt cserélni és kész. Mindig tudnak meglepetést okozni.

Új hozzászólás Aktív témák