Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erikke17

    őstag

    Üdv, kicsit visszaolvasgattam a földeléssel kapcsolatban topicba ugyanis észrevettem hogy nem épp jó a lakásban, és utóbbi időben észrevettem hogy vibrál a kép plusz még vizszintesen vannak vonalak is, jobbára 3D alatt jön elő de 2D alatt is észlelhető de ha megfogom a kábelt enyhül jóval, innen jött a szikra hogy földelés vagy valami zavarja.
    Monitor amiről szó van: Samsung SyncMaster923nw 3 éves.
    Többnyire sötét árnyalatoknál lehet észrevenni inkább a vibrálás észlelhető a vizszintes vonalak csak néha.. Lehetséges hogy a rossz földelés végett lenne??
    Előre is köszönöm.

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

  • erikke17

    őstag

    Üdv, másik géphez volt egy CRT monitor ami döglődött, ingyen szereztünk egy LCD-t nem tudom miez mi se Great Wall M932. Csak VGA bement van rajta max felbontás 1360x768. Először VGA csatlakozón keresztül próbáltam de rányomtam hogy Automatikusan állitsa be magát hát mit mondjak, bal felső sarokba szerinte jó alján 3 centi jobb oldalt meg 5 centi fekete sáv. Próbáltam minden féle felbontáson képarányt állitani benne de nem jutottam semmire.
    Kicsomagoltam egy DVI-VGA átalakitót ugyan az a helyzet..
    Egyszerűen nem tudom beállitani, hogy az egész monitort kitöltse a kép ..
    Tipp: Ratyi lehet a VGA kábel??

    ||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

Új hozzászólás Aktív témák