Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vitka

    csendes tag

    Hello mindenki! Mondom is a gondomat: fateromnak van egy régi gépe, még win 98 van rajta, de marha stabil, pont jó arra, amire kell. Volt hozzá egy klasszik crt monitor, amin homályos lett a kép. Fura volt, akármit csináltam vele, mintha zöldes színnel mindennek meglett volna az árnyéke, semmilyen telepítés vagy ilyesmi nem segített rajta. Nomármost, azt hittük a monitor a ludas. Beszereztünk egy LG L1718S monitort, gondolva jó lesz, de nem, ugyanolyan volt rajta a kép. zavaróan homályos. Ez még mindig nem a fő bajom, a fő bajom az, hogy miután az LG L1718S pár hétig üzemelt a régi gépen, rádugtam az én asztali gépemre, amit egy HD5770 Vapor-X hajt és tökéletes képet ad, ezen a gépen is homályos az LG monitor, pedig korábban az én gépemen tökéletes volt! Fura a képe, nagyon zavaró a szemnek, közelről megnézve mintha a szövegnek és minden másnak lenne egy pici árnyéka zölddel, vagy mikor milyen színnel. Mintha látnám a monitor képét, meg még egyszer ugyanazt, csak nagyon halványan és 1 milliméterrel jobbra.

    Akinek van valami 5lete, kérem segítsen! Nagyon megköszönném, mert hosszú távon tönkreteszi a szememet ez a dolog így. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák