Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Sziasztok!

    Sennheiser HD 4.40 BT mennyire éri meg az árát? :)

    Tudom, ennyi pénzből már komolyabb vezetékest is lehet venni, de én vezeték nélkülit akarok.

    Otthon illetve utcán is használnám, bár egy kicsit nagynak tűnik a mindennapos munkábajáráshoz. Illetve este ha ágyban filmezek hátradőlve, akkor félek, hogy kényelmtelen lesz a mérete miatt, de lehet csak képek alapján hatalmas. Van egy alap Superlux HD 681 EVO-m, az pl alkalmatlan arra, hogy párnának dőlve használjam, annyira nagy.

    Hangzásra milyen lehet? Ha már minimum a 681 EVO szintjét tudja, az nekem tökéletes lenne, állítólag a zajszigetelése is nagyon jó. De ha van jobb alternatíva 30-40eFt brutto körül, szívesen meghallgatom, sőt a külföldi beszerzéstől sem zárkózom el - bár egy kínai fülesért ennyit már nem adnék, ott inkább olyan 20eFt a max. Vagy lehet használt is, ha hibátlan...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák