Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz dudika10 #3143 üzenetére

    a torzítást majd leellenőrzi schawo kollega, de ami tény, hogy nekem nem kell, mert nem győzött meg, sőt a saját tesztemen elvérzett.
    nyilván mindkét dolog sokat nyomott a "félreteszem" dologban, de ami igazából, az a hangja.
    így a torzítás dolgot akár hanyagolhatjuk is, mint ahogyan tettem azt az ezzel kapcsolatban keletkezett első megnyilvánulásomban a fejessel kapcsolatban:

    igen, es raadasul nem volt telt.
    erzodott rajta az olcsosaga minden szempontbol.
    problema volt meg az is, hogy keves volt a "kakao",, raadasul nagyobb hangeronel torzitott is.

    ebből úgy látom, hogy sokan csak a torzításra "csaptak le", az egyéb vélemény, ami mindenben megelőzi azt, kimaradt és elsiklottatok felette, pedig a sorrend is egyértelmű volt.... számomra.

    de lehet én voltam az, aki félre gondolta, magyarázta, értette, ezért bocsánat! :R

    (#3144) schawo!
    én is pontosan erről beszélek, hogy nem kell győzködni, és nem is ezt éreztem a hozzászólásokból, hozzászólásaidból...hiszen ha jobban utána néztek mindegyik írásomban ott van a NEKEM szó, ami nem feltétlenül egyezik más, idelátogató több száz olvasóéval....de ez is egy vélemény!

    és tényleg kíváncsi leszek a véleményedre a vételt követően! :K

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák