Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz bitrograde #104220 üzenetére

    A koncertekről mélyen hallgatsz Én olyan koncerteken voltam eddig, amelyeket bár élveztem, de elsősorban az előadó jelenléte okán, nem pedig a tiszta audiofil szintű hangminőség miatt. De lehet a Müpában megkapod mindkettőt egyszerre, vagy egy kihangosítás nélküli akusztikus előadáson.

    Ezért írtam azt hogy "jellemzően", nem pedig azt hogy "csakis" (téged idézve, amit a számba adtál természetesen)

    a stúdiófelvételekről "ideális körülményeiről" szóló állításaidat pedig ear cáfolta részletesen Mégis mit cáfolt? Annyira nevetséges volt az hogy a studiofelvételbe behallatszik a madárcsipogás, annyira nevetségesnek tartottam ezt az "érvelést" hogy ejtettem a dolgot (remélem ezt megérted), nem forszíroztam tovább ezt a szintet. Értem én, lehet létezik ilyen gagyi studió is, de nem akartam ilyen szinvonalú vitába belemenni.

    De nagyvonalú leszek (maradok): elismerem, véleménye bárkinek lehet.
    Ebben egyérthetünk, sokan vannak a te véleményeden mint olvashattuk itt, de bármilyen hihetetlen ez számodra, sokan gondolják a studiofelvételeket az etalonnak.

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák