Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbkmachine

    aktív tag

    válasz Alx.Mercer #26531 üzenetére

    nekem is van egy 1200D-m. gyakorlatilag ugyan az belül, mint a 600D, csak kihajtható kijelző nélkül. azonos proci és azonos szenzor van bennük. Képminőség szempontjából nem lesz különbség egy 700D és egy 1200D között. A 700D több szolgáltatást nyújt ugyan, de többe is kerül. Én az 1200D-t ajánlanám és hozzá egy fényerős obit. Alapobiből nekem van 18-55 IS II és 18-55 DC is. Azonos a képminőségük. Ha igény van rá, szívesen készítek beltéri tesztképeket velük. Néha a DC képe mintha szebbnek, élesebbnek tűnt volna, de nem nagy az eltérés. 50mm 1.8-al is szép képeket lő a gép, de itt is megvan a pontatlan AF. Ez az obi 30ezerért ennyit tud. Sztem még így is nagyon megéri az árát! Van 24-105L és 70-200L obim is, ezeket is kipróbáltam az 1200D-n. Ezek természetesen sokkal jobb képeket adnak, mint az előzőleg felsoroltak, de ehhez a vázhoz kissé drágák lesznek, nem túl ésszerű választás. Nálunk az 1200D másodgép és nagyon szuper kis masina azért az árért, amibe kerül. Mindent tud, ami egy kezdőnek kell és a képminőség nem marad el a nagyobb tesókétól 1-2 árkategóriával feljebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák