Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz gzola #6350 üzenetére

    Erre csak annyit tudok mondani, (azonkívül hogy a fotós a lényeg, nem a felszerelés) hogy nem mindegy, mire használod, és hogyan. Nekem van egy rossz szokásom, hogy szeretek belenagyítgatni a képekbe, amiket csináltam, és az apró részltek gyönyörködtetnek. Nekem valahogy nagyon szúrja a szemem a lágyság. Ellenben, ha mondjuk egy max 4Mpixeles web-fotót, vagy nem túl nagy nyomatot csinálsz a képből, akkor tökély lesz a végeredmény mindkettővel, sőt, a 2.8-al jobb, mert több lehetőséged van a magasabb fényerő miatt. Jó obi a 2.8-as is, de nem nekem való. :R Meg persze a téma se mindegy, valahol még jól is jö a lágyság.

    (#6351) *Ropi*: Akkor itt van a kutya elásva! :R A stabikkal nekem csak az a bajom, hogy a témát nem stabilizálják a képen. ;] Jó ha van, de ami a 18-55 kitobiban van, engem nem ejtett ámulatba.

    (#6352) gzola: Na, látod... Amire neked kell, oda a 2.8 a jó. Az ilyen lökött pixelimádóknak, mint én, a 4-es marad, vagy a zsebbenyúlás a 2.8 IS 2-re. :D

    (#6353) *Ropi*: Ha nem kell vele sokat fáradnod, hogy elküldd, mindenképpen érdekelne. :K :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák