Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolka78

    senior tag

    Na, micsoda vitát indítottam el. Sikerült nagyítóval és egy erősebb lámpával belenéznem tegnap délután. Persze csak úgy ahogy a gép teszi láthatóvá a szenzort tisztítás céljából. Van benne 2 pici szösz, de csak a nagyobbik látszik a képeken. Ezt a körtepumpás dolgot nem mertem kipróbálni, nehogy bent maradjon valahol a gépben. Inkább leszippantottam róla egy szívószállal. A nagy le is jött a kicsi meg még ott maradt, az valahogy ragaszkodik a szenzorhoz. Az egész művelet, a megkeresés és a szippantás nem vett igénybe még 2 percet se. Persze lecsuktam a tükröt a két művelet közt. Csak az bosszant, hogy feltehetőleg így vettem a gépet újonnan. Amikor feltetettem az obit először, nagyon minimális ideig volt nyitva a váz, nem hiszem, hogy akkor került bele 2 picike szösz. Azt se hiszem, hogy így adták volna ki a gyárból. Lehet valaki visszavitt példányát kaptam meg. Na mindegy, ünnepek után csak be adom egy tisztításra.

    Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Új hozzászólás Aktív témák