Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz TayRol #24681 üzenetére

    erdekes. mi az ami annyival jobb, mint a d7100-on? valszeg te vagy az egyetlen, aki ilyen cseret meglepett :DDD

    "a 2 tárcsa hiányzik, ám szokható, a dedikált gombokat (pl. iso/af mód) imádom, a fogása számomra megfelelő, az af pedig hihetetlen. iso 3200-on kicsit zajosabb, mint a D7100, ám sokkal gyorsabban talál fókuszt."
    iso dedikalt gomb nincs a d7100-on? d70-en is volt. melyik uveg volt lassabb d7100-on?

    "az 50/1.4 pedig nem rossz (még csak ezt a titulust kapja meg), 1.4 kellemesen lágy, 1.8-tól már éles, ám az usm-től kicsit többet vártam."
    ja, nem tul megbizhato. nikonnak az otvenese is jobb, elesseg, hattermosas, ar is. fokusz passz.
    miert is canonozok, azt nem tudom. kivancsi vagyok canon kovetkezo ff gepe milyen lesz szenzorilag. meg1 d90 dinamikaju ff kamerat csak nincs pofajuk kiadni 2015-ben...lassan ott tartunk, hogy a ket vegpontu mfa-n kivul (szamomra) nincs elonye a canonnak. azt is 1 uveggel hasznalom, amit elobb-utobb ugy is eladok.
    ez a d750 is oda fog b*szni canonnak...oszinten szolva, ki fog 6d-t, 5dIII-at venni? akinek canon obiparkja van es lusta lecserelni? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák