Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Igazatok van, nem lenne rossz egy kis karate, csak ehhez igen kevés az angol nyelvtudásom sajnos. Ráadásul én már egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a szenzoron van a szennyeződés, illetve halvány lila gőzöm sincs már, hogy mi a fene ez. :(((

    Megnéztem a számlát, csak annyi van az egyiken, az elsőn, hogy szenzor tisztítás (3000Ft). Vissza lett küldve, azon már speciális szenzor tisztítás van (10000Ft). Na és persze a futárszolgálat díjak is engem terhelnek... Nagyon ellenőrzik mi? A második után azt a dumát kaptam, hogy ezután tökéletes lesz, mert ezt már nem a Camera Kft végezte, és itt már a gyárban szervizelték olyan körülmények között, hogy a NASA is megirigyelné, bla... bla... Szép kis mese...

    Naná,hogy személyesen menne asztalborítás, csak több száz kilométerre élek, és ha hazautazom, akkor alig van időm (család, barátok), aztán rohanás vissza. Megjegyzem, ott is 250km-re vagyok Bp.-től. :((
    Itt kint nem is a 70€-tól induló összeg akasztott ki (persze hiába élek itt, ez soknak számít itt is) hanem az, hogy meg sem hallgatták amit akarok, csak itt is, megtisztítjuk, 70€, ha komolyabb a dolog, akkor több... :Y
    Ennyi... Na akkor mondtam, hogy akkor vissza Mo.-ra, garancia, szerviz, talán megoldódik, de sajnos nem. :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák