Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tininindzsa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Van egy MyAudio 708ag tabletem (android 4.1.1), amellyel a következő problémám akadt:
    Amikor feloldom a képernyőzárat, és elkezdek netezni, kiválóan működik (kék a WiFi jel), majd kb. 5 perc múlva meg áll a net, de úgy, hogy erről az alsó részen lévő WiFi ikon semmilyen jelzést nem ad (illetve néha egy pici háromszög is megjelenik, de arra még nem jöttem rá, hogy milyen logika alapján). Hasonló a problémám akkor, amikor használom a tabletet, de nem netezésre, mondjuk fél órán keresztül, és ha akkor próbálok netezni (ilyen esetben mindig szürke a WiFi ikon), akkor ismételten nem működik.
    A dolgon segít, ha kikapcsolom a tableten a WiFit, majd vissza, de ezt egy kicsit macerásnak találom. Olyan egyébként, mintha egy idő után alvó módba tenné magát, de nekem erre nincs szükségem, azt szeretném, ha folyamatosan müködne. Olvasgattam angol fórumokat is, ott is hasonló problémára panaszkodtak, de megoldásra nem leltem. Az sem segít, ha a WiFi beállításainál beállítom, hogy mindig tartsa bekapcsolava a Wifit alvás közben.
    Esetleg Ti tudtok rá megoldást?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák