Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tutti-amigo

    tag

    No most lehet buta kérdésem lesz :B De megválatoztattam a profilom (login,pass) és ezek elvitték a smiley-okat hawaira mert úgy gondoltam, hogy a smiley-ek a gépen vannak tárolva de ezek szerint még sem. Most meg amikor manuálisan haveroktól visszaszedném aszonya, hogy nincs hozzáadás hanem a hejette hangulatjel letöltése de halványan szóval nem lehet választani. Tessék nekem eztet jól megmondani, hogy most méééé :F

    Köfi!

    Ja live msn 8.1.0178.00 mög van rajta plus!-is. Bár ez érdekes mert az néha szőrén szálán eltűnik. Mintha sose lett volna telepítve :( :F Erre is jöhetne valami feltételezés

    [Szerkesztve]

  • Tutti-amigo

    tag

    válasz Hujikolp #1028 üzenetére

    Huhh végigolvastam a saját irományom és jajjj :B ''hejette'' :B :B :B a mondat ami ki is lett emelve, na az egy vesszőn csúszott el értelmileg.

    Nos tehát. Van olyam smiley amit ha partnerem bevág és szeretném menteni akkor nincs olyan opció, hogy hozzáadás, csak olyan, hogy hangulatjel letőltése. De ez halvány szinnel tehát nem választható. win reistall esélytelen mert 2 nap kell míg mindent visszaállítok és akkor már inkább választom a smiley mentességet. Vírus lehet végülis de a router+kerio+nod32 eddig igen jól szűrt nem nagyon találkoztam vírussal jó ideje. Vagy meg sem találták :Y :P Ha nem változik a helyzet a töredezettség mentesítés valamint az msn reinstall még játszhat. Én is úgy gondolom, hogy a smiley-k a gépen vannak de hírtelen nem tudtam, hogy hova tüntek ebből jött az a feltételezés, hogy talán mégsem a gépen tárolódnak de megerősítettétek, hogy a gépen vannak. Esetleg pontosan hol és milyen formában? A totyik elején lévő smiley mentő progit már megtaláltam és letöltöttem. Ahonnan letöltöttem ott volt egy path, hogy hol keressek a gépen de nekem nem volt olyan könyvtáram. Az lehet, hogyha a régi profilom törlődött weben akkor ez kihatással volt ezen könyvtárak tartalmára is? Vagy valahol ott bújnak a kis smiley-ek?

  • Tutti-amigo

    tag

    válasz Bencom ™ #1039 üzenetére

    Nem újat regeltem hanem megváltoztattam a logint meg a pass-t. Aztán ott volt egy opció amivel átmentette a régit. Természetesen úgy néztem, hogy minden rejtett dolgokat is mutasson. Se formázás se reinstall nem volt.

Aktív témák