Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    válasz toldy #457 üzenetére

    Bizonyára. Ellenben én soha többet nem veszek VIA cuccot. A notebookom VIA chipsetes volt Phoenix biossal. Az istennek nem találtam egy bios frissítést ingyen, a gyártó honlapjáról nem is beszélve (albacomp). A chipset (via vn800) egy rakás k@ki volt. Az integrált S3 UniChrome és Chrome 9 IGP-ről nem is beszélve. Játék? Esetleg a régi 98-ban megjelent Unreal Tournament ha futott, de még annak az intrója is beszaggatott, ami egy kicsit durva egy 10 évvel később vásárolt gép esetében. Ettől még ez a proci nem hangzik rossznak, csak valahogy elvesztettem a hitem :U
    Halasztgatni meg csak azért kell, mert egy akármit csak az eladási ciklusa közepén érdemes megvenni. Megjelenéskor túl drága, leváltáskor pedig már elavult. Lehet várni mindig a legújabbra, csak akkor sosem lesz géped :DD

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák