Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • Computex 2024: Új utakra lép a Fractal

    ph A számítógépházak mellett headsettel és gamer/irodai székekkel is elénk álltak a svédek.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Imibácsi

    aktív tag

    válasz vadkörte #451 üzenetére

    Hogyne, én is Intel i386 33MHz-val kezdtem anno. a Windows 3.11 már nagyon extra volt, de többnyire DOS 6.22 futott. Régi szép idők. Igaz ami igaz, akkoriban nem volt az sem rossz gép, de az ember mindig vágyik a jobbra,gyorsabbra, újabbra. Végülis a Holdra szállásnak sem volt sok értelme, de azért miért ne? :) Na de visszatérve a kisszobába a székemhez, kicsit elfogult vagyok, mert ha már egyszer belenyúltam valami jóba, akkor nem igazán szeretnék visszalépni egy gyengébbre. Ha volt egy jó 2 magosod, akkor utána már húzod a szád az 1 magosra. Legalábbis én. És a reklámipar pont erre alapoz.

    A csajozásra visszatérve pedig: Napközben néha kell olyat is hogy dolgozni meg iskolába járni :) Persze valakinek ez sem akadály :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Egy Isten, egy család, egy élet, egy barát, Egy csepp vér, egy csepp könny, egyszer lenn, egyszer fönn, Egy nép és egy lélek, egy ország, egy érdek, Egy becsület, egy szerelem, egy mikrofon ez mindenem.

Új hozzászólás Aktív témák