Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ^Clown

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz phpmoli #3241 üzenetére

    Üdv! Nézz be az MSI notebook topicba, sajnos mostanság az MSI iszonyat gagyi ventillátorokkal szereli a notijait, reméltem, hogy a Wind talán kivétel lesz, de úgy tűnik, nem lett igazam... Garanciában kicserélik neked a ventit. Várjuk a fejleményeket, mindenképp írd meg, hogy mi lett végül a gép sorsa!

    Imibácsit pedig meg kell, hogy védjem: voltunk itt páran, akik elég erősen gondolkodtak azon, hogy vajon melyik a legjobb választás: a pr210 (135K-ért), vagy a Wind (6 cellás verzió kb. 110K-ért). Rágódtunk rajta, aztán leszűrtük a következtetést: ha kevés a pénz, marad a Wind, ha van több is, és nem számít a plusz 1 kiló (ami szerintem számít, Imi szerint nem), akkor meg a pr210. Én úgy érzem, nem szemetelte tele a topicot, hanem hasznos információkkal látott el minket. Valóban, fizikailag nem ellenfele a Wind-nek, viszont árban elég közel van, és +30K-ért kapsz egy sokkal erősebb gépet, jelenleg nagyobb akkuidővel. Szóval szerintem nem volt tolakodó, hanem inkább segíteni akart azoknak, akik nem feltétlen netbook-ot, hanem egy vérbeli szubnotebookot is bevesznek a "buliba". Nekem sokat segített, igaz, végül a Wind mellett maradtam (de csak anyagi okokból).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák