Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C.I.M.B.I

    csendes tag

    Na sziasztok!
    Nagyon boldogan használom a Windem, és gondoltam (és mivel kértétek :)) leírom tapasztalataimat így 2-3 nap után.
    A vásárlás körülményeit inkább hagyjuk, ott sz.pattak ahol értek az ócsanban, de végül kifizethettem, és még be is pecsételtek.. ezt kapjátok ki.
    Első kibontásra megörültem, mert nagyon szép, igényes, jól összerakott gépet tarthattam a kezemben. Rögtön neki is ugrottam és életében először beröffentettem. Nem kérdez, cselekszik-->Teszi a dolgát, vagyis feltolja a winfosXP-t. Partíciók átalakításáról nem ajánlott fel opciót, így 2 40 Gb-os részből áll a winyó, az egyik az os_system névre hallgat asszem :) . 20 perc alatt kb már használható is volt, semmi extra kérdést nem tesz fel, indul a windóz, dolgozhatsz. A bill kiváló, nagyon kényelmes, a gépnek 0 hangja van. Este, full csöndben semmi hangot nem hallat a venti, viszont a vinyó néha nyökög 1-et :D Hol 2-3 percenként, hol pedig órákig semmi... A tapipad is teljesen jól hasnálható, szerintm nem zavaróan kicsi. A wifivel viszont akadnak gondok. Az eredeti driverrel, ami alapból volt rajta nekem 1szer sem dobta el a jelet, de mondom mindenki tanácsolta, töltsük le az msi honlapjáról a király drivert. Na azóta szopok :D Bár lehet hogy csak én vagyok gyík, de a windózos meg ez a wlan utility teljesen összeakad, dobálóznak, szenvednek. Nem nagyon értem a problémát, mert ez kb 10 perccel a gép bekapcsolása után megszűnik, addig viszont szenvedés. (várom az ötleteket :)) A másik érdekes dolog az, hogy a gép nem képes kikapcsolni... Az istenért sem kapcsol ki, csak újraindul. Valszeg beállítási probléma, csak azért nem értem mert beállítottam, hogy ha megnyomom a power gombot akkor: Leállítás... Felettébb érdekes. Van még1: A bluetooth tegnap délután, a wlan driver feltelepítése után bekapcsolt, és azóta sem hajlandó kikapcsolni... Vicces a fiú, tesztel :DD A kijelző nagyon szép, a gép meglepően gyors, minden ful jól műxik rajta, rátoltam a vista skint, ami nagyon szépen harmonizál a fekete házzal! Tegnap még CS-ztem is rajta, full király volt :D Webcam és mic is teljesen korrekt.
    Ha bárkinek bármi kérdése van szívesen válaszolok, és én is szívesen fogadom az ötleteket!!!
    ha valami még eszembe jut akkor megosztom ;)

Új hozzászólás Aktív témák