Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • C.I.M.B.I

    csendes tag

    Tegnap már nem bírtam magammal és elmentem a mammutfukarba. Meglepődtem először, mert ee900 az dögivel található kb 3 fekete és 2 fehér, de vadul elkezdtem keresni a windet és megtaláltam :). Hát elrabolt... szó szerint. Gyönyörű kis kijelző, könnyű, jól összerakott, kényelmesen kezelhető, esztétikus és halk. Mondjuk a kezét eltörném annak az IQ-fighternek aki jelszóval tiltotta le az xp-t, nehogy meg tudjon próbálni néhány progit futtani az ember fia. De ti már meséltétek, hogy hiba nélkül futnak a progik, szal ebből a szempontból már bizonyított. Mondjuk nálam minden szempontból :) Mellette figyelt az ee900, azt is szétnyomkodtam, de sokat ütöttem mellé. Tényleg nagyságrendekkel kisebb a billentyűzete és a kijelzője. Érdekes hogy mennyit számít 1,1".
    Ja és rózsaszín volt a wind :D Elég érdekes rózsaszín az biztos, nem mindenhol látni ilyet. Viszont kemény dilemmában vagyok, hogy fekete vagy fehér. Félek, hogy nagyon koszolódni fog.. Ti mit tapasztaltok? És feketére lenne már egy matricatervem is, amivel kicsit feldobnám! nemtom... :F
    Le a kalappal a wind előtt :R

Új hozzászólás Aktív témák