Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Macilaci457

    őstag

    válasz Macilaci457 #3419 üzenetére

    A döntés a tiéd.

    Az Anythingbutipod.com fórumban közölt még képeket egy tag, aki eladta a 20Gb-os Ipod-ját, és vett egy Clipet! = azonos hangminőség, de spórolt a pénzzel, és sokkal kisebb a Clip mint egy Ipod. ;]

  • ruscus

    tag

    válasz Macilaci457 #3419 üzenetére

    Fenébe! (bocs ez nem neked szólt!) már annyira megtetszett nekem is ez a Clip, olyan nehéz lenne erről lemondani!!! :(
    de ez az akku dolog nekem annyira fontos! az oled kijelző mondjuk nem számít annyira, de ha teljesen bedöglik, akkor a lejátszó is majdenm használhatatlanná válik miartta (igaz, ha mondjuk 10 évet bír, az már nem rossz!)

    viszont akkuval kapcs. én a nokia telefonomból indulok ki, ami egy elég régi modell és még jól műk. viszont akksit már kellett benne cserélni (kb. 6éves a telefonom), de nem is akarok belőle újabbat, mert nekem csak telefonálásra kell, arra meg jó

    talán az egyetlen dolog, amivel meg tudnál győzni, ha azt mondanád, h ki lehet benne cseréltetni az akksit a szervízben max. 2-3 ezerért (de ezt nem tartom valószínűnek), azt még kibírnám 2-3 évente (szerintem kb. eddig bírja egy akku), de ha néhány év múlva kukába dobhatnám a lejátszómat, az nagyon megrázna! és szerintem az is nagyon kényelmetlen, h ha lemerül, csak konnektorral és szám.géppel tudom feltölteni!
    Én egyáltalán nem vagyok az a cserélgetős fajta, még akkor sem, ha kijön vmi korszerűbb darab. Én ha vmivel meg vagyok elégedve, akkor a végsőkig kitartok mellette, és az anyagi körülményeim szerintem a közeli néhány évben sem lesznek sokkal jobbak (ebben eléggé pesszimista vagyok)

Új hozzászólás Aktív témák