Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruscus

    tag

    válasz ponti_ak #3372 üzenetére

    Figyelj, ha nincs annyi pénzed, mint amennyibe kerülne egy még számodra elfogadható player, akkor inkább ne vegyél semmit. Nem muszáj (ugye nem..?)

    Igen, sokáig én is teljesen ezen a véleményen voltam, de már nem bírok tovább várni - ez az amitől "görcsölök"! De igennnnn! Muszáj! :K
    Csak gondolj bele milyen érzés lehet kb. 10 percenként a lemezeket cserélgetni a cd-lejátszóban, és a hordozhatósági problémákról már ne is beszéljünk (nem egy olyan cd-m van, amin csak 1-2 szám tetszik, és csak néhány van amit végig szoktam hallgatni)
    emellett van pár számgépre letöltött mp3-am is, amiket még meg sem tudtam hallgatni - lévén h nincs hangkártya a gépemben! :O (és cd-íróm sincsen!!! meg amúgy is marha kicsi a vinyóm) ez ugyanakkor felvet mégegy komoly problémát is: vajon így fogok tudni cd-ket átkonvertálni mp3-ba ? (bár húgom által van a gépen egy freeRIP, amivel ő tud az ő mp3lejátszójába zenét feltölteni, de nem biztos, h ez a pd-205-tel is működik majd, és úgy tudom ahhoz nem jár semmilyen program)

    Szóval a lényeg az, h szó szerint szanaszéjjel vannak a zenéim, amiket nagyon sürgősen "egybe" szeretnék rakni, és kedvem szerint "összekutyulni" őket (vagyis általam választott sorrendben könyvtárakba rendezni őket) - na én ezt nevezném zenehallgatás élményének.
    Ugye így már érted miért is kell nekem annyira aza mp3izé! :DD remélem!

    arra az iriverre valszeg rögtön lecsapnék, ha éppen lenne annyim, de amúgyis leghamarabb dec. végefelé kapok csak fizut, és inkább jan. vége lesz, h tudok vmit venni (lehet, h addigra már pd-205 se lesz :( ) akkor marad headmusic rc561 - erről senki nem írt még semmit (gondolom nem véletlenül!)

    Az igaz, h hangminőségben és rádióban le kéne mondanom a pd-205-tel (nem is kicsit) de nekem a 12 órás üzemideje tök elfogadható (mint már említettem ez nem olyan fontos), szerintem külsőre is teljesen ok, nekem tetszik a designja (bár jobb szeretem a szögletes pendrive formát, de ez már abszolút elhanyagolható részlet sztem), és talán még bírja is majd néhány évig, utána meg még mindig megmarad egy nagy mem.kártyám, amin ráadásul már össze lesznek rendezve a zenéim. Szóval ha tényleg elfogadható a hangja egy jobb fülessel (ennyi pénzért nyílván nem számítok csúcskategóriás hangra), akkor elégedett leszek vele (persze mielőtt megvenném, mindenképp kipróbálom majd!)
    De ha esetleg még egy bármilyen rossz minőségű rádió is lenne hozzá, egy percig sem haboznék, akár kölcsönből is beruháznék rá!

    Na már megint sikerült jó bőlére eresztenem magam, bocsi!, pedig tényleg csak 2 sorban akartam reagálni!
    ruscus

Új hozzászólás Aktív témák