Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Simi-San

    tag

    válasz vili13 #11078 üzenetére

    Uram fanatizmusoddal , egyedül Ponti Úr , Bwoay , ÉS jómagam kerülhet szóba ami a nem gyenge hangzás iránt ill. az őskori mechák tulajdonban tartásával esedékes,értendő (Vili?! :DDD bocsi nem hagyhattam ki)

    szvsz. az eddig általam hallott sony lejátszók számomra nem jelentették újabb rezonanciák orgazmusát ellentétben a nem rég vásárolt X5+S9 duóval, na de miért kéne még ennél is többet nyújtania ha már valami így is majdnem Tökély??? :DD Az meg hogy bővíthető lesz
    a J3 na igen ez + - nak RGO többnek,jobbnak értendő nekem és szerintem még jó pár hozzám hasonló elvetemült embernek akik Magas színvonalú formátumban szeretik hallani a zenét egy prémium kategóriás hangminőséggel. :))

    Üdv.
    R.

    [ Szerkesztve ]

    ルーク、お前の父はわしだ!

  • bwoay

    nagyúr

    válasz vili13 #11078 üzenetére

    én azt nem látom be, miért ne lehetne egy újabb lejátszó jobb, mint az elődei. ennek a lehetősége mindig adott, pont az X a jó példa rá, máskülönben a sony még mindig a sistergős szarokat gyártaná, ATRAC-kel meg Sonic Stage-el.
    Abban egyetértünk, hogy az x szériának a hangja a fő erőssége, de bármennyire is szuperlatívuszokban szokás róla nyilatkozni, korántsem arról van szó, hogy van a Sony X, aztán egy szakadék, és minden más csak messze mögötte kullog. Jópár szintén kiváló hangú lejátszó van a piacon, és az, hogy ez a legjobb jelenleg, nem jelent nagyságrendekkel jobb hangot a többinél. Van viszont egy csomó olyan tulajdonsága, amit drágán mérnek, de kb soha nem használjuk (pl wi-fi, mert a browser tök ratyi). Így én nemigen látom a drámát abban, hogy leváltja az A széria, ha az ugyanazt a hangzást biztosítja, a sallangok meg lemaradnak.
    Egyébként ne feledjük, hogy a kifogástalan hangminőséget nem egyedül a Sony X biztosítja a számodra, a Sennheiser dugókkal együtt meg már olyan 150-re rúg ennek az összeállításnak az értéke, miközben csupán az x1050 árából lazán össze lehet hozni egy olyan szetet, ami felveszi a versenyt azzal a hanggal, amit az X a gyári zajszűrős füldugóval produkál. Plusz támogat minden szükséges formátumot. Plusz szabvány USB csatlakozó van rajta.

    cheatergs:
    not good :( ezzel tudsz valamit kezdeni:
    On most models, restart is done by holding the power button in for 15 seconds or longer. Check your specific manual to be sure. The manuals are available from the Sansa website if they have been misplaced.
    Download the Sansa Recovery Tool from the Sansa website.
    Format - Erases Everything: Connect your Sansa player to the computer and open Windows Media Player. Click on the Sync tab. Pull down the drop down menu underneath the Sync tab by moving your cursor over the Sync tab and left clicking on the little black arrow underneath the Sync tab. Highlight "Sansa 1GB" (wording may vary slightly), and then select "Format." - this should erase everything.
    itt a teljes

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák