Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bwoay #3844 üzenetére

    Félreértettél a voidmp3-at kérdeztem, mert én nem is ismertem ezt a programot. Én úgy tudtam hogy a sonicstage-et muszáj volt használni ami atracba nyomja át a zenéket, most kiderült hogy nem atracba, de magát a programot kötelező volt használni annak aki nem ismerte a voidmp3-at. Neked semmi előrelépést nem jelentett ez a változás elismerem, mivel egy korábbi modell kapcsán kiismerted a sony "sajátosságát" és kijátszottad egy külön programmal külön (időbeli) ráfordítással (ez jött le). Nekem igen megérte, mivel rádugtam a gépre és már másoltam is. Ezt az elődjével egyszerűen nem tudtam volna megtenni. Az én szememben ez előrelépés volt egy olyan cégtől mint a sony. (maradjunk annyiban hogy nem vok márkafan, azt veszem ami szerintem megéri, ha az nem szimpatikus márka akkor is, nos a nagyobb márkanevek általában unszimpik :) ) Kicsit elbeszéltünk egymás mellett szerintem, saját szemszögünkből nézve a dolgokat, legalábbis én biztos, mostmár béke és nyugalom. Bocs a sok offért.

    A háttérzaj mellett (ami bár használatban nem zavar, de attól még ott van és ciki egy sonytól szerintem) egyébként még1 feketepont a sonynak: firmware a kézikönyvben úgy van írva hogy frissíthető, ma megnéztem mégis mik vannak mert 1.00-ás van a playeren, hát én nem találtam semmi firmwaret és bár hibával nem találkoztam akkor sem kéne beleírkálni hogy van ha nincs...:)

Új hozzászólás Aktív témák