Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruscus

    tag

    válasz rumos14 #3707 üzenetére

    Először is nagyon köszönöm,h végigolvastad a hsz-emet! (gondolom ez neked különösen nehezedre esett… :) )
    Igen, hát már csak annyi van hátra, h minden esélyes lejátszót meghallgatok és „megtaperolok”, aztán alszom rá 1-2 napot, mérlegelem az ár/érték arányt és döntök. Úgy gondolom, több plussz infora már nemigen tehetek szert saját tapasztalat nélkül (gondolom ezzel ti is max.-san egyetértetek)
    Legegyszerűbbnek azt látom, ha korner audio-ba és sonyszalonba megyek (úgy tudom infopatikának boltja közvetlen nem létezik, vagy igen???) pd-205-ből egyébként azt mondták, van bőven, még…
    Az, h nem gáz a hang nekem sajnos nem elég (a tény,h sokkal jobban szól mint egy telstar,stb. még nem nyugtat meg…) Nekem min. egy erős középkategóriás minőségre van szükségem. De hát ez majd eldől (remélem!) személyes meghallgatás során…
    Fülessel az a helyzet, h van egy sony mdr-e805-ösöm. Annál biztosan van ezerszer jobb is, de úgy érzem, egyenlőre még ezzel is tűrhető lesz a hangzás. (nemrég hasonlítottam össza a többi itthoni noname fülessel, és tényleg hihetetlen micsoda különbségek léteznek…, előtte nem is gondoltam volna! Hát ha még egy valóban szuper darabom lenne! Másik fülest attól tartok csak köv. karácsonyra vehetek leghamarabb, v még később… (Egyébként már kiválasztottam a füles topic olvasgatása segítségével a px100-at – úgy láttam, ezen az áron ennél jobbat senki sem tud… és mivel én „agybadugósat” semmiképp sem akarok, és jórészben otthon hallgatok csak zenét, szerintem ez pont jó lenne. bár nekem a px10 jobban tetszene, de arról még nem hallottam véleményeket)
    Igen, valóban erősen árérzékeny vagyok(a körülményeim miatt!) de azért vannak határok….! És ha vmi nem üti meg azt a színvonalat,amit én elvárnék (pl. hangban sajnos elég sokat, más cuccokat illetően sokkal inkább hajlok kompromisszumokra), akkor nem veszem meg olcsóbban, inkább nem veszek semmit sem

    Nagyon köszönöm a sonyról írt véleményedet, az tényleg használható számomra is! (bár félek tőle, h mivel a vinyósak sokkal drágábbak, így nyílván a hangjuk is jobb, de remélem ebben tévedek!) bízom benne, h az a „zaj” nem nyomja el a zenei élményt teljesen, mert ha a pd nem jönne be, szinte biztos sony lesz a győztes.

Új hozzászólás Aktív témák