Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz ruscus #3701 üzenetére

    meizu e3 szuper lenne, 2 zavaró problémája van, az elemfedél törés lehetősége / azért 2 naponta cserélni kell az akkut, ha használja is ez ember... /
    és a jog /joy/ idő utáni lötyögése, esetleg halála.

    persze, felhasználótol függ, mikor következikbe, vagy sem a hiba. amúgy szuper a hangja, rengetek beállitás a menüben, a felvétel mikrofonról az egyik legjobb ami a kezeim között volt, fém, guszta. / extreme dig most 15k az 1 gigás /

    sony 105 helyett most NWD-B103F-et vettem, 1 gigás.
    Nekem komfortosabb a beépített líthium akku, szerintem többet bír, mint az E3 900mAh-as akkuval.. usb töltés kicsit helyhez köti. Hangminősége jó, erős háttérzajt nem támasztom alá ennyire sistergett az e3 is, mikrofonról felvesz, de nem az igazi.... rádió vételi minősége jó, és szépen vesz fel róla mp3-ban. Menürendszere puritán, sok beállítást nem tud amit az E3 tudott, pedig firmware kérdése lehet. Kupak nem egy elhagyós darab, a gombok jók, kijelzője színes, de olyan "elmosott" képe van, nem a 2 színű oled. 16000 pénzt neccesen ér az 1 gigás darab, de attól még kellemes példány. Azért talán tényleg jobb választás mint a samsung u3 /tapipados/ darab.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák