Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruscus

    tag

    válasz <Adamsky> #3394 üzenetére

    Köszi Adamsky a javaslatokat hangkártyával kapcsolatban! (tudom, kicsit későn reagálok!)

    Tényleg tök jó lenne,ha tudnék szerezni max. 3-4 ezerért egyet a gépembe. (pl. karácsonyi ajándéknak se lenne rossz ötlet a családnak!) Csak az a helyzet,h én annyira de annyira nem értek ehhez, h még azt se tudom, a gépen hol van ráírva milyen típusú kártya kell bele (vagyis milyen típusú a gépem). Tudom, h ez már így önmagában is több mint durva!, pláne egy ilyen fórumon, de eddig én ezzel sohasem foglalkoztam, mivel a gépünk úgy "lett" (nem üzletben vettük, hanem kaptuk) és szinte minden ilyen telepítési, stb. dolgot egy informatikus rokonunk csinált rajta (a hálózati kártyát is ő "szerezte"). de majd megkérdezem tőle, pontosan milyen kéne bele

    Cd-meghajtó egyébként van hozzá (nem audio cd-ket olvassa!), csak cd-író nincsen.
    (( audio cd-imet meg tudom hallgatni cd-lejátszón, csak az mp3-fájlokat nem, mivel nem tudom őket cd-re átírni ))
    Tegnap kipróbáltam a konvertálást az egyik audio cd-mmel: winmediaplayerrel nem találtam olyan menüpontot, h grabbelés,rippelés, konvertálás stb., csak kiírta, h nem találja a hangkártyát a gépemen, és innentől semmire sem volt "hajlandó"
    Viszont FreeRip-pel minden gond nélkül létre tudtam hozni mp3-at, a fájlt átnevezni, mappába rendezni stb.! a lejátszóra másolás meg gondolom már nem lesz nagy kaland (szóval ettől nagyon megnyugodtam!) (remélem majd le is lehet játszani a fájlokat :) )
    már csak arra lennék kiváncsi, van-e olyan ingyenes program, ami wma-ba is tud konvertálni, mert freerip-en ilyen menüt nem találtam

Új hozzászólás Aktív témák