Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruscus

    tag

    válasz rumos14 #3381 üzenetére

    Köszi rumos14!

    hát tényleg nem jön össze, pedig igyekszem!

    A cikkeket már én is olvastam (össz 3-t találtam róla), de sztem nagyon relatív az a mondat, h : "az árához képest meglepően jól szól"! bár azért mindenképp pozitív
    És ezekben a cikkekben túlságosan leragadtak olyan sztem tökre huszadrangú kérdések elemzésén, h pl. hogy néz ki, mekkora az lcd kijelzője, milyen lassú az usb 1.1 stb. (mármint abban az esetben mindenképp huszadrangú, ha nem egy marha drága, csúcskategóriás lejátszóról beszélünk) Ehhez képest a hangminőségéről és tartósságáról nagyon kevés infot kaptam (azért vmit írtak arról is, csak töbféleképpen lehetett értelmezni). De már az is nagyon bíztató, h a hozzászólásokban sehol nem leltem negatív kritikára (mp3 centerben egyetlen értékelés volt hozzá, aki teljesen meg volt elégedve vele)

    A Ti segítségetek midenképp sokat segített, h döntésre jussak: 99%, h pd-t veszek.
    Már csak azt nem tudom, h az infopatikánál tudom csak 2GB mem.kártyával együtt megvenni? és ott is csak interneten lehet megrendelni? az nem annyira tetszene, vmi üzletben jobb szeretném (de ha csak így lehet ilyen olcsón beszerezni, akkor ez van)

    Ok, a cd konvertálással stb nagyon megnyugtattál, h nem kell hozzá semmilyen programot megvenni, esetleg mástól beszerezni. majd vhogy csak megoldom, ha már ott tartok (amíg nincs lejátszóm felesleges is ezen morfondíroznom) (csak hangkártya nélkül engem még letölteni se nagyon enged a win media player, nemhogy lejátszani) de biztos menni fog majd, csak én nem vagyok még ebben jártas

Új hozzászólás Aktív témák