Hirdetés

Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Üdv itt!
    Én egy hete nyűstölöm ezt a telót, és elégedett vagyok vele.
    Mivel privátban érdeklődtek a magyarítás után ketten is, ezért leírom ahogy én csináltam. Ez nem teljes, csak az alkalmazások lesznek magyar nyelvűek.
    Mivel az újszülöttnek minden vicc magyarítás új, hát tessék:

    Én ezzel az alkalmazással "részlegesen magyarítottam".: Locale More
    Most minden alkalmazás magyar nyelvű, a Google cuccok is, csak a rendszer vagyis a beállítás stb. angol.
    Menete:
    - Telepíted az ámítógépre a következő dolgokat. Ezek nemcsak emiatt az alkalmazás miatt kellenek.
    Motorola Driver
    Android SDK

    - Először is kapcsold be a fejlesztői -developer - módot a telón. Megteheted, hogy belépsz a Menü/settings/about phone -ba, és ott a Build number-t elkezded gyorsan nyomkodni - sokszor. Majd visszaszámol, és végül lesz a menüben az utolsó előtti pont, egy fejlesztői menü pontod.
    Ezután belépsz a settings/ developer options-ba, és az USB debugibg-ot kipipálod.
    - Ezután engedélyezed a telón az ismeretlen forrásból való telepítést.
    settings/secutity/ Unknown sources

    - Leszeded a fent említett alkalmazást az Playről.
    - Telepíted, majd elindítod. Próbálod kiválasztani, de nem fog sikerülni. A program felajánl egy adb.zip-et letöltésre.
    Ezt leszedheted innen is, feltöltöttem.
    - Kicsomagolod, majd elindítod a run.bat -ot. Közben a telón is meg fog jelenni egy ablak, okézd le! Ha befejezte, akkor a végén az alkalmazásban kiválaszthatod a magyar nyelvet.
    Megcsinálni harmadannyi idő, mint leírni.

    Lehetne teljesen magyarítani is, de ahhoz rootolni kellene, és a jelen állás szerint ehhez a bootloadert is nyitni kellene. Ezzel ugrana a gari. Bár azt mondják az Amazon ezt nem nézi. De nekem így jó.

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Aktív témák