Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rothadt

    aktív tag

    üdv! ezennel csatlakozom -remélem- a felsősökhöz, elegem lett az oviból!
    szörnyű ami most az első defy fórumon megy!
    és elnézést az offért, csak azért is írok, hogy könnyebben ide tudjak majd kattintani :D bocs.

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    érdeklődnék.
    2.2.2 van a telefonon, de mióta ez van, a maps rettenetesen működik. érdeklődnék, hogy a 2.2 miatt van, vagy (a maps frissítések miatt) defy problémáról van szó? illetve gondolkodom már régóta rom cserén, megoldaná-e vagy szülne sok másik problémát? ezek közül érdeklődnék: cm7, miui, vagy nem sokat találtam a defy+ romról, hogy érdemes-e foglalkozni vele, mert amúgy a jelenlegivel is csak ez a bajom, hogy néha erősen "beáll".
    köszönöm, ha válaszoltok.

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz Lacopapi #11539 üzenetére

    köszi! természetesen zöld lencsés vagyok, akkor egyelőre olvasgatok, okosodok, aztán nekivágok feltehetőleg a cm7-nek. persze nyitott vagyok minden infóra :D

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    bocs, hogy ide is felteszem, de látom itt nagyobb a pörgés:
    érdeklődnék, hogy wiui legújabb alatt recoveryben a launcher pro-t a zipből telepíteni ugyan úgy kell, mint magát a romot? (custom recovery, aztán stable recovery, wipeok, zip...?)
    köszönöm.

    bocs, de még tanulgatok csak :D

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz baal-amiga #34391 üzenetére

    igen, de modded lp, mint az írva is vagyon és abban nem volt menü, minden letöltés asztalra települt, szóval nekem az az lp kellett, ami a 2.hsz-ben ott van, de már azótra megrizikóztam, hogy csak úgy kell, ahogy kérdeztem, de enm válaszolt rá senki egy igennel.
    szóval fent van az lp, köszönöm.

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    Wiui alatt nincs cpu állítási legetőség? Mert ez az 1100 nekem nagyon sok, melegszik is azért és nagyon merül is ugyebár...

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz Hafy75 #34568 üzenetére

    nálam használva van a telefon :) nem csak hívogatok vele :D
    éjszaka ment rajta a samurai vs zombi-t, elmentem közben kajálni, úgy maradt a program, ment a képernyő, stb, töltőn volt egész éjszaka+ ment a játék, reggel 4 körül, mikor megnéztem 42%-on volt a töltöttség...ja és a teló nem volt hideg.... szétszedtem, hűtés után feltöltöttem és elhatároztam, hogy le kell venni a procit, max 1000, de lehet még alá megyek, hátha elég lesz az is.... tudtok irány értékeket adni?

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz lordyka #34577 üzenetére

    KÖSZÖNÖM!

    szerk.: nem csak ezért akarom levenni, hanem érezhetően sok. merül nekem gyorsan... ez az említett, ez teljesen egyedi volt, csak azért írtam le, mert ilyen korábban nálam nem volt, hogy ne tudjon annyit tölteni, amennyit megeszik.

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    engem szintén zavar kicsit a sok helyesírási hiba, a facebookos oldal is valóban tartalmaz már egész sokat, pedig elég friss :) remélem nem ilyen lesz. bocsánat, de én inkább beírom a google keresőbe, amiben nem vagyok biztos, ott 95%-ban meg tudom fejteni, hogy helyes, amit írok. persze, ha azt is írni kell, hogy lesz, vagy lessz, akkor nagyon lassú lenne...
    1000 bocsánat, de ezt én is nehezen fogadom be. iskolába régebben jártam én is, gyerek engem is rángat, de ez nem ettől függ, hanem, hogy érdekel az érthető írás. elvégre "ungarisék" vagyunk :)
    nagy békesség mindenkinek!

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    hali, nem vagyok nagyon okos, így nehéz eldöntenem, hogy gb, vagy froyo kerneles a defym:(
    tenném fel a 2.8.2-t a wiui2.7.27re, de nem tudom melyiket tehetem...
    2.6.32.9-gb08c3c8 ezt írja ki a telefonom a kernelre most, és az kavar be, hogy wajk feltette a választási lehetőséget :S
    a telefonom egyébként zöld lencsés mb525.
    köszönöm, ha segítetek!

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz szabof1 #43328 üzenetére

    Köszönöm, fent van, már csak az maradt "problémaként", hogy jó lenne a wiui stable ifonos számológépe. Ez megoldható valahogy?

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    üdv, nem tudom valaki tud-e a témában segíteni:
    a google play webes elérhetőségén belül az android alkalmazásaim alól lehet valahogy törölni, vagy van valami ilyen lehetőség? mert újratelepítésnél tök egyszerű lenne, ha csak onnan vissza kattintgatnám, de már olyan hosszú a lista, hogy (mivel abc szerint rendez) csak a p-betűig jutok el, ami az után van, csak emlékezetből rakom újra....
    nem más megoldás érdekelne, hanem az, hogy lehet-e ott törölni az előzményekből?
    köszi

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    válasz Tex #45204 üzenetére

    nem szolgáltatónál vetted?
    nekem a kijelző betojt, terjedő pixelhiba jelentkezett, elküldtem, kicserélték, majd visszaérkezésekor láttam az oldalán az összes csavart túlhúzták és megrepedtek a fülek, így rövidke használat után ismét beadtam (voda) a szolgáltatónak és várom haza :S 2-3 hét alatt megjárja az utat (tiszaújvárosból)

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    anno elromlott a kijelzőm, meg a bekapcsoló gombomat is javítani kellett, ment gariba vissza, megcsinálták, aztán miután átvettem, később láttam, hogy az összes csavart az oldalán túlhúzták és eltörtek a kis tartó fülek, csak nem tudom mi tartja össze. visszaküldtem, azt mondta a kiscsaj a vodában, hogy írjam le mi történt és majd meglátjuk mi lesz. szombaton megjött, nem javították meg, mert azt állítja a cordonos a kézzel írott katicabogár betűivel, hogy nem náluk tört el. faca! nem tudom, lenne-e értelme a fogyasztóvédelemnek, mert sajnos nem tudom bebizonyítani, hogy nekem van igazam (szerintem), ezért írom le az esetemet, mivel látom gariztatás előtt állnak többen is, hogy mindenki minden szögből fényképezze le a telefonját, a jelenlegi hibájával együtt, mert ez az egy segíthetett volna rajtam is!!! azért majd bekérdezek a fogyasztóvédelemhez ettől...

    kínai szemetektől kicsit tartok, mert egy nokia e51-re már rendeltem teljes házat, billentyűzetet, de nem olyan mint a gyári :N

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    na már nekem is sok lesz, wiui 2.5.27 van fent. bő másfél éves a telefon. korábban (kb. 1 évesen) behalt a gyári töltő, ha volt kedve töltött, ha nem, akkor nem, most már egyáltalán nem. vettem hozzá eredetit egész jó áron, kb. 5 hónap alatt az is betojt (vatera->gari, pfh). elkezdtem közben a romozgatást is, ment minden jól, közben melóban a többiekével, itthon tv-ről set top boxról x360-ról töltögettem, a kínai töltőm még nem érkezett meg. a jelenleginél meg is állapodtam volna, de most, hogy másodjára visszajött a cordonból, elkezdett bohóckodni (ja először miui v4-el, most stable-val volt szervízben), már nem tölt a stb-ról, xbox360-ról, de a led világít, ezt a romnak írom fel, illetve most voltak furcsa újra indulások is, meg most töltöttem le a miuival a telefonon bootanimokat, meg témákat erre most is újraindult, plusz minden megmaradt a telefonon, de a teljes beállításaim eltűntek, az asztalról az ikonok, visszaállt alapra a wiui, de telepített programokkal. grrr. jaaa és van hozzá 2500 mAH aksim, de ezzel sem bír sokat.... ha használom -nem játék- akkor is képes 3-4 óra alatt teljesen lemerülni.
    valószínűleg visszarakok 2.2-t kicsit figyelgetem a telefont, stb.

    ja mégegy: felvette a vodafone a panaszomat a cordonnal kapcsolatban, hogy nem javították meg nekem ezeket a csavartúlhúzásból fakadó bajokat, egy hónap alatt kivizsgálják, kíváncsi leszek mire jutnak. TEHÁT MÉGEGYSZER MINDENKINEK: SZERVÍZELÉS ELŐTT FÉNYKÉPEZZÉK LE MINDENKÉPP A TELEFONJUK AKTUÁLIS ÁLLAPOTÁT
    bocs, hogy hosszú voltam, de még így is van a tarsolyomban panasz :)

    ui.:
    CoolBoy323: én rendeltem nokia e51-hez teljes házat, bill-t ebay-ról, de nem vagyok benne biztos az alapján, hogy szeretnék a defyhez olyan alkatrészt!!!!! :N

    [ Szerkesztve ]

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

  • rothadt

    aktív tag

    wiui 2.10-esnél google playben, ha emailt akarok küldeni a program gyártójának, rögtön hibával kilép...

    borzasztó az, amikor az ember minden elképzelhető, addig használt nevét leregisztrálták, csak azt nem ami indulatból jön...

Aktív témák