Hirdetés

Aktív témák

  • w333

    félisten

    Mi van veletek, mindenki visszatér a gyári 2.2.2 -re ? :U

    Hát kb. 3 hónapja én is így voltam hogy visszaraktam a 2.2.2 cee magyar verziót, jó volt meg minden atom stabil, csak mikor a facebook-ot vagy más programot elindítottam és kb. 30mp volt mire betöltötte egy kicsit elgondolkodtam, de egye fene marad a gyári rom, aztán vagy 3 nap után volt vagy 2 fc, majd zenét szerettem volna küldeni bluetooth-on és rá jöttem a gyári rom nem tud ilyet csak ha letöltök hozzá egy alkalmazást a marketről :((
    Már ekkor egy kicsit kezdett elegem lenni a gyári rom-ból de még győzködtem magam hogy jó lesz ez:)
    Majd pár nap múlva elkezdtem zenét hallgatni és nagyon gagyi volt a zenelejátszó a miui-hoz képest, végül fényképező-ben rájöttem hogy nincs wide funkció így teljes volt a káosz, majd mikor az adathasználatot akartam megnézni az sem volt csak a gyári ami össze vissza mutatott mindent csak a valóságot nem :)

    Végül vissza raktam a 2.2.2 gyári cee-t majd aztán a WiUi 2.2.3 verziót, azóta is azt használom teljes megelégedéssel, minden gyors, atom stabil, szép, praktikus, nincs akkuesés és 62 órája huztam le a töltőről és most vagyok 27% -on :C

    Ez csak egy saját vélemény senkit nem akarok meggyőzni hogy főzött romot használjon !!!
    De aki már belekóstolt ebbe a világba az nem fogja sokáig bírni a gyári 2.2 -vel szerintem max 10 napot :C

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Aktív témák