Hirdetés

Aktív témák

  • Halo

    senior tag

    hihetetlen, és teljesen ki van a tökéletesen mindenem....
    említettem, hogy elszállt öcsém csere memóriakarija egy noname 16 gb cl10-es.
    tegnap hozta újból, kicserélték, fölrakott rá vagy 8 gb filmet. pc-vel formázta 64k-s kiosztással.
    este néztem is 2 filmet rajta.
    hazajövök, kiveszem a kártyát, rámásolom a régi dolgaimat, rakom vissza, erre azt mondja, hogy sérült...
    olyannyira sérült, hogy már a pc se ismeri fel.... mi a fene??
    ok, leformáz telefonnal, megint felmásol rá 7-8 gb cucc, utána... semmi... telefon dobálja a hátasokat, sorra behal, elhasal a cm7 utolsó nájti...
    faxom ki van, de most már komolyan...
    most újraindíottam és bejelentkezst követően a kikapcsolt képernyőről már nem is tudom feléleszteni a telefon.
    Ilyenkor ugye megint a rendszer alatt aksi ki - ami köztudomásúlag jót tesz a memóriakártyának...
    mi a fityfenét nem csinálok jól???? folyamatosan eltávolítom a pendrive-okat, memóriakártyákat... nem értem és a ... már fáj... komolyan...
    most megformázom recoveryből, utána usb-n keresztül fogom feltölteni - de ha utána is szaracénoskodik, hát én nem tudom... megyek vissza gyári romra...??? vagy.... ááá.... belefáradtam ebbe már...komolyan...

    Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

Aktív témák