Hirdetés

Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    Udv!

    Nemregiben valtottam 7.1 stable-rol ,egy februar vegi euroskank kang 7.2 rc 0-ra, gondoltam elegge le vagyok mar maradva hat frissitek.A rom teljesen szimpatikusnak tunt gyors volt es tartalmazott jocskan javitast a 7.1-hez kepest,es uj ficsorok is voltak benne ami tetszett.Egyetlen,viszont nem apro problem az volt vele hogy hajlamos volt elfelejteni a beallitott csengo es figyelmezteto hangokat.Igy sajnos mennie kellett ,volt egy backup-om vissza 7.1-re,de gondoltam kiprobalok meg egy 7.2 nightly-t.Kemenyen vacillaltam a maniac es a quarx kozott ,a qarx fele 02.26-i lett vegul is.Hat hatalmas csalodas,POZITIVAN ,eddig nalam a leggyorsabb rom ,akku ideje par nap utan azt mondhatom hogy nalam eddig a legjobb magasan.Ram-al is szepen banik ,sosem volt ennyi szabad ramom mint ezen a rom-on es tobb nap elteltevel is szepen gazdalkodik vele.Bar van azota egy tegnapi ujabb quarx nightly,de nem frissitek mert ezt csak elbaszni lehet :-),talan ha lesz egy hivatalos stable 7.2 akkor raveszem magam ,persze csinalok backupot mert ez igy jo ahogy van.

    Szoval ha valaki frissiteni szeretne ,nalam bevalt a quarx fele 02.26

Aktív témák