Hirdetés

Aktív témák

  • Lacopapi

    addikt

    válasz kisbarack #21333 üzenetére

    Mivel senki sem bántott,nem nagyon értem,hogy miről is van szó....idejössz panaszkodni,hogy Téged elnyomnak,meg Rád senki sem figyel,két hozzászólásodnak ez a lényege (keress vissza),ugynakkor én most látlak itt először.Nem hiszem,hogy ha kérdésed volt,ne válaszoltak volna értelmesen és ne kaptál volna tanácsot,ha nem is azonnal,de némi idő elteltével,tehát nem értem a bánatodat és nem tartom jogosnak a bírálatot sem.Hogy mi volt májusban nem tudom,nem is érdekel,de ha mostanában körülnézel,akkor azt láthatod,hogy mindenki,vagy majdnem mindenki kérdésére előbb-utóbb jön válasz.Függetlenül attól,hogy mikor jött,mióta van Defy-a,vagy bármitől.Csakugyan van aki itt lehet szinte állandóan,ennek inkább örülni kellene,hogy van "ügyelet"...nem hinném,hogy ez bűn lenne.
    Az utolsó mondatodat meg egyszerűen nem értem,megnéztem az előző hsz.-t is és kérésnek semmi nyoma nincsen.Ha nem kérdezel,nem tud senki válaszolni.Ha nem kérsz,nem tudnak adni sem...sajnos még odáig nem fejlődött a dolog,hogy kitalálják,mit szeretnél.
    Végezetül csak annyit mondanék,hogy bátran írj,de a kisebbségi komplexust hagyd otthon,nem ide való.... :) ugyanolyan értékű felhasználó vagy Te is,mint bárki más és senki nem akar bántani,kár ennek az ellenkezőjét állítani.

    forest601...ha ez jelent valamit,nekem a CM9 el sem indult...motorola logóig jutottam,aztán kész.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák