Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oldmeesee

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!
    Előzetesen, minden leírást, hozzászólást elolvastam amit itt találtam mkv ügyben. Sajnos megoldást nem találtam a probémámra. Adott egy mkv amelyet a tv-hez csatlakoztatott Asus o-play média lejátszó szépen, képpel hanggal, felirattal lejátszott. Ebből extractGUI-val kivettem a feliratot, mert rosszul volt fordítva, illetve időzítve. Kijavítottam a Subtitle workshoppal, majd az mmg.exevel (merge) vissza csomagoltam. Ezek után viszont a média lejátszó csak a feliratot és a hangot jeleníti meg, a képet nem. (Érdekes, hogy ugyan ezt az asztali számítógépen pl. a Kmplayer szépen képpel, felrattal, hanggal lejátsza). Ja! És mivel azt hittem jól csomagoltam vissza a feliratot, ezért sajnos az eredeti mkv-t töröltem. :W
    Segítséget, tanácsot előre is megköszönöm.

    A fenti képen a Médiainfóban az mkv.

    Ezeket tartalmazza az mkv fájl:
    http://kepfeltoltes.hu/view/110701/2011-07-01_165550_www.kepfeltoltes.hu_.png

    [ Szerkesztve ]

    CPU: TripleCore AMD A6-3500, 2300 MHz, Rendszer memória: 3328 MB DDR3, Videokártya: 2 X AMD Radeon HD 6530D (2x 512 MB) és 3D gyorsító AMD Radeon HD 6530D (Sumo) Hangkártya: ATI Radeon HDMI @ AMD K12 - High Definition Audio Controller és Realtek ALC889 @ AMD Hudson-3 FCH - High Definition Audio Co

Új hozzászólás Aktív témák