Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsozsoooooo

    tag

    Szasztok!

    Vettem egy Andoer mk809IV 2/16 GB-os kütyüt (Red slider version). Nekem tökéletes nemgfelel, igen a wifije kicsit gyenge. Nem is annyira a jelerősséggel gond, az átviteli sebesség gyatra. használhatatlan. De ezt tudtam előre is. Szétszedtem, ebben már nincs külön antennavezeték sem, a red slider is csak egy darab csúszó műanyag, funkcionalitás nélkül.
    Mindegy is, USB2LAN-ozok , még évekkel ezelőtt Somatom ajánlott megfelelő chipsetű eszközt, 50-70 MBit/seccel tolja, nekem ez meg is felel.

    Amiben viszont help kellene: Vettem hozzá egy Mele F10 Pro-t. A gyári rom van fent, és a Beállítások/Hang/SoundDevices-nél nem tudom kiválasztani, hogy TV-re adja a hangot vagy a MeleF10 Pro-ra. Ha többen nézzük pl egy filmet, mesét, akkor TV-n kellene a hang, ha egyedül én, mert pl a többiek alszanak, akkor Mele F10-be dugok egy fülhallgatót, és nem zavar a hang senkit. Ez lett volna a terv:)

    Ez a régebbi MK808-asomon Finless 2.1-gyel tökéletesen ment.

    Itt csak (emlékezetem szerint):
    - Default output
    - SPDiff
    - HDMI Passthrough
    közül lehet választani.

    De akármire is állítom, Mele F10-en jön a hang. Ha kihúzom a Mele F10 vevőegységét a MK809-ből, akkor egyből lesz hang a TV-n.

    Tudtok segíteni? Romot kell cserélnem? Úgy olvastam itt, ha jól emlékszem, hogy Finless nincs is erre a kütyüre, csak valami NEO... prefixű ROM.

    Üdv,

    [ Szerkesztve ]

    Zsozso

  • zsozsoooooo

    tag

    válasz géeles #5591 üzenetére

    Szia, köszi, a Soundaboutot már próbáltam, olvastam itt róla, nem segített :(

    Zsozso

Új hozzászólás Aktív témák