Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Zol77 #4271 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák. Sztem nekem volt itt először 3066 -osom (még 4:3 -as kernellel) és nem szeretnék még egyszer egy kínai cuccnál úttörő lenni. Főleg, hogy már 150-200 Dollár körül járunk, ami már nem játékpénz (legalábbis nekem nem). De az igényeim sem olyan magasak. Mikben lehetnek jobbak az újak?
    -Gyorsabb proci, erősebb GPU.
    Nem vagyok Gamer és 3188 -on sem kell várnom semmire azért, mert gyenge lenne a proci (T -modell, max. 1,4GHz).
    -Nagyobb felbontás.
    Nekem elég a 720p és ezen Play -barát DPI mellett sem mikro méretűek az ikonok.
    -Hardveres X.1, mittudoménmilyen hang.
    Amit kiküldhetnék a két hangfalamra. Hurrá!
    -ac -s Wifi, Gigabit Lan.
    Egy fix telepítésű eszközön sztem Lan -t kell használni. Wifit max. továbbosztáshoz használok. A letöltési (esetleg torrent) feladatokat a NAS látja el, ami Gigabites és alapból olyan kényelmi funkciói vannak, amiket miniPC -n nem lehet összehozni, vagy csak nagyon komoly belenyúlásokkal.

    Viszont azt tudja vki, hogy ezeken az új kütyükön (beleértve az S802 -őt) működik -e a CIFS? Mert ha nem tudok a NAS -ról, GoneMad -del lejátszani (nem támogatja a hálózati módot, csak a kernel szintű csatolás játszik), akkor már visszalépés lenne az új kütyü.
    Ugyanez a hotspot funkció. Többször előfordult, hogy külföldön, szállodai recepción, kaptam egy Lan kábelt, oszt jónapot, oldjam meg a netet. Hotspot nélkül hogy lenne a telómon net?
    Egyetlen gondom a 3188 -cal az instabil működés, a T -s proci miatt. Ezen változtatna egy Freakbox. Azt is tudjuk, hogy egy ilyen kütyünél mennyit számít a közösségi támogatás. Ebből a szempontból mi lehet annál jobb, mint hogy maga a közösségi developer team gyártat egy kütyüt?

Új hozzászólás Aktív témák