Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    válasz #79335424 #2914 üzenetére

    Gari nélkül. Egyértelmű! Kit érdekel, ha ennyi az árkülönbség, inkább veszek mégegyet, amúgy is rohamos ütemben fejlődnek. Plusz zárójelben ez az Asus szerintem szoftveresen és külsőre is egyaránt gusztustalan.

  • interstate76

    addikt

    válasz #79335424 #2914 üzenetére

    Félreérthetően fogalmaztam: nem preferálom a hivatalos hazai kereskedőtől való mini PC-vásárlást (természetesen szerintem sem ér meg plusz 25ezer Ft-ot az 1 év gari egy 13 ezer Ft-os eszköz esetében, én is eBayről rendeltem a mini PC-m). Azt viszont nem szeretem, amikor valakit pozitív színben tüntetnek fel, csak azért, mert a hivatalos forgalmazóhoz képest relatíve olcsón árul valamit, miközben ezt úgy éri el, hogy nem fizet adót, nem tart fent üzletet, nincs alkalmazottja, nem gariztat, stb. Ráadásul a kínai rendelésnél úgy drágább egy vaterás legalább 10%-kal, hogy a szolgáltatása 0, azaz NULLA hozzáadott értéket tartalmaz a direkt rendeléshez képest - szóval csak azt akartam mondani, hogy ilyen figurákat (nagyon sok rossz arc van a vaterán) ne fényezzünk már a hivatalos kereskedők kárára, akkor már népszerűsítsük a Kínából történő rendelést.

    Ha valaki készletről árul, az más, ott van hozzáadott érték, mert megspórol nekem néhány hetet, de azoknál meg 25 ezer Ft az MK808, és a gariztatás továbbra is az én dolgom marad, ha tőlük vásárolok, szóval a meglátásom szerint az sem igazán éri meg.

    Na, akkor ennyit a hazai forgalmazókról! :)

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó HP mini PC, Ryzen 5-ös HP laptop, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák