Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liar

    tag

    Felmerült itt párszor a HDMI-VGA átalakító kérdés, én most tudok tapasztalatot osztani.
    Tegnap megjött ez:

    Innen rendeltem 3 hete, akkor még 20,5 USD-ért. Azért ilyet, mivel ennek van gyárilag egy microusb bemenete, amin külön lehet tápot adni, hogy ne az MK808-at terhelje még az is.
    Kipróbálni nem tudtam az MK808 nem normál méretű HDMI aljzata miatt, mert ez meg ugye Male végű. Épp ezért rendeltem egy ilyen mini-normál átalakítót:

    És a biztonság kedvéért egy HDMI switchert is, ha az átalakítóval gond lenne:

    Szerencsére ma ezek is megjöttek, és még nagyobb szerencse, hogy tartottam az mini-normál átalakítótól, ugyanis azzal nem megy a dolog.
    Viszont jelentem: a switchert közbeiktatva tökéletesen átmegy a kép a VGA csatis monitorba, ami egy nem mai gyerek Hanns G hq191d. A kép vibrálás, szellemkép és bármi egyéb problémától mentes.
    Mindezek így együtt kicsit több mint 29 USD-be fájt az egész, ami azért nem kevés, de végre nem csak a családi közös TV-én nyüstölhetem a gépet lopott időkben.

Új hozzászólás Aktív témák