Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz azbest #350 üzenetére

    közben ki tudtam próbálni a tomtop n100-as router gépet a szellős, 3d nyomtatott oldalakkal és aljjal. Úgy tűnik kisebb venti fordulat is bőven elegendő volt, hogy mozog a levegő és nincs körbezárva. Hosszabb cpu terhelés után is csak 35 fokig ment fel az ssd és a ram (22 fokos szoba). És még a cpu-t is hűti azzal is, hogy az alaplapot hűvősen tartja. A proci a másik oldalon van és a bordás házzal érintkezik. Ez is csak 45 fok körülre ment fel így a korábbi 60 helyett, bár az nem volt gond vele.

    Majd még a venti alatt a védőrácsot vékonyítom a modelben, mert nem gondoltam arra, hogy befelé szívó irányban a venti hozzáérne. Most a próba darabon kivágtam :D Befelé szívva jobb egyébként, mint kifelé fújva, úgy is próbáltam. Úgy tűnik a gép biosában a beállítások ellenére hiába állítok be minimum hőfokot, akkor is 800-1200 körül forgatja, de úgy nem hallatszik. Ha alacsonyra veszem a felső értéket, akkor 3000-rel már van hangja.

    #351 gbors
    még azon gondolkodtam, hogy vajon érzékeli -e a mini gép, hogy mekkora dc táp van rádugva. Gondolom nem, mert ez nem olyan mint a rendes laptoptöltőknél. Felirat szerint 30W-os tápot adtak a t8-hoz és 60w-osat a routerhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák