Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz bandras0226 #17532 üzenetére

    Nagyon tetszik ez a ház, már a hivatalos linken láttam ezt a videót, de újra megnéztem.
    Az egyetlen hiba, amit nem sikerült kijavítani szerintem, azok a merev lábak, de ha jól látom fentről van becsavarozva, ezért nem nehéz megszabadulni tőlük, a vicc, hogy lehet a Lian Li lábak tényleg jobbak lennének rá. :)
    Itt a párja is a kicsomagolás.

    Nekem egy DVDRW-BR combo, egy SSD és egy 2.5" HDD bőven elég az igényeimnek, úgy tervezném, hogy az SSD menne a DVD alá és az alatta lévő nyíltabb részre pedig a 2.5"-os SSD. (Mindig képes voltam elférni bármilyen kis helyen, még 20 vagy 60GB-n is mint pl most, szóval egy 500GB/1TB-s 2,5"-os HDD bőven elég lenne nekem).

    A kábelek mind feketén le vannak szigetelve, ez is nagyon tetszik, meghajtókhoz vannak rezgéscsillapítók. Nagyon összerakták ezt a házat! :R

    Mennyire lehet "túlzás" ez a RoG lap, bár ha külön PCB-n van az a hangkártya? Bár biztos jóval jobb, mint az integráltak. De tuti ez az egyik legdrágább ITX lap. Meg gondolom az EVGA is, de az meg szentségtörés lenne egy AMD VGA-val és ahhoz ragaszkodom :)

    Bár nekem alaplapban az Asrock kínálata a szimpatikusabb, hangkártyának meg esetleg egy USB-set választanék és talán valami elektromos szakival megoldanám, hogy rá lehessen kötni egy alaplapi USB 2.0-ára és rákötni az előlapi audió kimenetre. (X-Fi GO Pro-ra vagy esetleg egy USB-s Asus Xonar U3-ra gondoltam)

    Majd egyszer ha lesz pénzem rá, megvalósítom, de mindig másra kell...

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

  • Mercutio_

    félisten

    válasz bandras0226 #29364 üzenetére

    Pofátlan lehúzás, bár nem meglepő.

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák