Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz radi8tor #35045 üzenetére

    Egyelőre még csak találgatni tudnék, várok még pár tesztet, hogy mondhassak róluk valamit.

    Ma délután kerültek ki az Asrock honlapjára és másik topikban djnice ki is szúrta:

    - Supports HDMI with max. resolution up to 4K x 2K (4096x2160) @ 60Hz
    - Supports HW Accelerated Decoders: H.264 @ level 5.2, HEVC (H.265) 10b @MP level 5.1 (GPU accelerated), JPEG, VP8, VP9

    Én eddig úgy tudtam, hogy ezek nem fognak HDMI 2.0-át kapni, de a speckó (most) mást mond.
    Ugyan így 10 bitről nem volt szó ezeknél a prociknál, csak a Kaby Lake asztali CPU-k esetében, ahogy a VP9 sem volt a beígért listán korábban.

    Az megint más kérdés, hogy 4-6W TDP-re jósolták őket, mégis 10W TDP-s jószágok lettek. Korábban +30% proci erőt jósoltak, mostanában meg már 19%-ot olvastam csak (bár ez lehet a "csúcsmodellre" vonatkozott, nem az egyel alattira).

    A mai FanlessTech hírben ezt írták:

    "We're hearing that Apollo Lake offers some serious improvement over Braswell and that the J4205 is on par with 1st gen Core M (with HEVC 10-bit decoding on top of it)."

    Annak nem néztem utána, hogy az első generációs Core M vs. AMD 5370 hogy viszonyul egymáshoz akár prociban, akár IGP-ben.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák