Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatpingvin

    őstag

    Sziasztok!

    Adott egy kérdés, van egy thin mITX lapom egy hozzá való OEM gépházban, az egész kb olyan vastag lehet mint egy optikai meghajtó. Az alaplapon van egy PCIe slot (x8 széles) és nekem ezt kéne valahogy kilógatnom a gépház oldalára olyan módon hogy közben belerakok egy 90 fokos elfordítást, hogy a kártya amit rá szeretnék tolni az kvázi ráfeküdjön a gépház tetejére.

    Erre van valami értelmes ötlet? panelból kialakított angled riserből ami van az vagy x16 hosszú vagy nem elég magas, alternatíva meg a sima szalagkábeles megoldás, nekem azzal sincs gondom de ott meg a tartóssággal kapcsolatban vannak fenntartásaim.

    A hardver amúgy egy VXL Itona vékonykliens, benne egy Gigabyte gyártmányú integrált procis mITX alaplappal. a gépházat a lehető legkevésbáé szeretném szétbarmolni, flexszel egy egyenes rés lenne a számomra ideális mértékű átalakítás.

    ha nagyon off akkor elnézést kérek, nem igazán tudom merre érdemes elindulni ezzel :)

    A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

Új hozzászólás Aktív témák