Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Ant@ #17452 üzenetére

    Köszi neked és HookR-nek is még egyszer.
    Nem tudom nálad milyen procin van, de engem az zavar, hogy 11k-s procira 6-14k-s hűtő kell. Főleg, hogy nem is indokolt, mert ezt a 20-25W-ot kb. a szellő is elfújja. Mondom még a min-re tekert gyári hűtő is bőven elég lenne és úgy szélzaja sincs, csak morog. Más ventit meg nem lehet rá feltenni. :( Sőt, a mostani nem gyári is 50-55mm körül van a 10mm-es ventivel, csak 8cm-esben kb nem lehet szerezni, a mostani 10cm-es Scythe meg épphogy nem esik le róla.

    HookR, igazából egyébként minél alacsonyabb annál jobb, így a 25mm-es hiába fér be az 55mm-be, ha lehet próbálnék kisebb megoldást találni, ezért írtam, hogy külön ventikben is gondolkodom... csak ez nehéz.
    Bár ezek a minőségi ventik jobban bírják, de pl. Scythe ventim is hangosodott már fel. Sajnos idő kérdése minden. :(

    Patice, köszi a Red-ről az infókat.
    Közben találtam egy tesztet is. Ez alapján azért nem egyértelmű az előnyük fogyasztásban és hangban a Greenhez képest. Eléggé együtt vannak, 1-1 eset/példány (1 és 3TB) jobb-rosszabb a Green szériából. Bár jellemzően a 2-3TB-osnál inkább valóban a Redek jobbak.

Új hozzászólás Aktív témák