Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 93.Szabi

    aktív tag

    válasz Killerlaca #31511 üzenetére

    Szia.
    Szóval nem egy gyenge de nem is csúcs kártyát szeretnél igaz azt nem írtad le,hogy újat vagy esetleg használtba gondolkozol.Sem azt,hogy nV-vagy pedig inkább AMD+ATI-barát vagy de se baj azért nézünk szét.

    Szerintem egy 30k-tól 50k-ig lehet az ilyen kártyákat be sorolni ár szerint ha persze Full hd-felbontásban gondolkozol ha nem akkor lejeb is lehet keresgélni.

    Elsősorban kezdjük az NV-kártyákal.
    Ami ebből meg fellelne és meg is bírnád venni teszem azt hozzá használtan itt a Ph-árfojama szerint az vagy egy GTX460-ami olcsóbb kategóriás de még meg álja a helyét ha valami erősebbet szeretnél akkor meg pedig a GTX560TI.

    Most pedig az ATI+AMD-jön szerintem az 5xxx-es széria jobban sikerült mint a 6xxx-es ezzel ellentétben vannak pár jók azok közül is és ezt persze megint nem a csúcs kategóriára értem.Ami meg felelő volna itt szerintem nagyobb a választék teszem azt fel egy HD5850/5870/6850/6870-ezek nem csúcs kategóriák de szerintem még egy darabig kártyák fognak maradni.

    Ami persze meg a leg ütősebbek és még egy darabig szerintem játszani is tudsz majd vele az vagy egy gtx560ti vagy pedig a HD5870-es lenne ezek a közép kategória legg ütősebb VGA-i szóval csak választanod kell.

    [ Szerkesztve ]

    ->>"♪♫ $z@ßł▐ さび▐ ♪♫"<<-▐ "A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt"▐ ══════════════════════════════════════════════════════

Aktív témák