Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz lsc #25051 üzenetére

    Sikerült leragadod 6 szónál. (a kötőszavakat én nem számolom, a magyar nyelvtani szabályokat figyelembe véve)
    Olvasd el a többit is.
    SAJÁT vélemény. Ismerősök és barátok és rokonok számítógépei. Mit nem lehet ezen megérteni?
    És ha utánaolvasnál, minden egyes hsz-emnél, mikor szükségesnek tartom, ott van, hogy "Szerintem" vagy "Az én véleményem"
    Mi a rákért nem lehet ezt elfogadni? Minek kell a másikat folyton cseszegetni?
    Neked is van véleményed, X-nek is, meg Z-nek is.
    Inkább keress rá a fórum különböző topikjaiban, és akkor megtalálod,amiről beszélek, csak azok, akik ugyanazt mondták, mondják, amit én, azoknak már van rangjuk...és azokat nem ildomos megszólni...ugyebár...
    De még egyszer: az én saját tapasztalatom, és ismerőseim és a rokonok, barátok gépein átélteknek köszönhetően én azt állítom, hogy az NV kártyás gépek jobban muzsikáltak a játékok alatt. (azért az sem elhanyagolható, hogy hány játék kezdődik NV logóval, ja, ha ezt egy magazin írja (és írta), az nem baj...)
    Te meg állíts mást.
    Ez a szabad akarat.
    (Ha többet nem jövök ide, akkor is én teljes életet élek, nem nagy ügy.)

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Aktív témák